Kullanışlı Referanslar ve URL’ler

Kullanışlı Referanslar ve URL'ler

Kullanışlı Referanslar ve URL’ler

Kullanışlı Referanslar ve URL’ler

İşte bazı önemli ASP sayfalarının URL’leri

Çevrim içi dersleri ve akşam sınıflarını, bazı global.asa problemleri tartışmalarını geniş bir bileşen dizinini, bazı örnek programları ve daha fazlasını aşağıdaki adreste bulabilirsiniz.

www.activeserverpages.com

IIS, ASP ve ADSI programlaması hakkında ayrıntılı makaleleri aşağıdaki adreste bulabilirsiniz.

www.15seconds.com

Bir adamın ASP’ye olan saplantısı, korkunç bir script kütüphanesi, özel dersleri, bileşenleri ASP ile ilgili makaleleri, danışmanların listesini, haber gruplarını ve posta listelerini biraraya getirdi. Bu adres:

www.asphole.com

Kolonlar referanslar ve bir sürü kullanışlı link’leri burada bulabilirsiniz.

www.aspalliance.com

Bu kitapta daha önce bahsedildiği gibi Steve Genusa, ASP geliştiricilerinin belirli bileşenler için 6 aydan 1 yıla kadar beklemek zorunda kalmadan uygulamalarını geliştirebilmeleri için gece gündüz bileşen dizaynları üzerinde çalışıyor. Bu çalışamların ürünlerini aşağıdaki adreste bulabilirsiniz.

www.serverobjects.com

Bu gelişen sitenin amacı Active Server Pages teknolojisi ile ilgili faydalı ve güncel bilgileri hem deneyimli hemde acemi geliştiricilere sağlamaktır. Bu adres:

www.asp101.com

Manohar Kamath’ın sitesi çeşitli Internet teknolojilerine, özellikle Microsoft’un aktif teknolojisi ile ilgili olanlara yöneltir. ASP’yi iş teknolojisi açısından ele alır. Adres:

www.kamath.com

Ayrıca bu adreslerden bedava bileşenler ve diğer ASP ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

homepages.id.ibs.se/henrik/aspfaq/

www.tarsus.com

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın