Hizmetler

MEDEN Hizmetleri

MEDEN Bilgi Teknolojileri; tescilli marka, patentli yazılım teknolojileriyle, daha hızlı ve daha kaliteli kodlama sunmak, interaktif kurumsal web siteleri, içerik yönetimi, sosyal medya takibi, mesleki ihtiyaçlara özel web yazılımları alanlarında müşterileri için son derece verimli yazılım ve bilgi teknolojileri sunmaktadır. Müşterileri için yeni bilgi teknolojileri ile katkıda bulunan MEDEN Creative, iş akışlarına yenilikçi çözümler ile değer katmaktadır. Özellikle şirketler ve meslekler için web siteleri ve interaktif  tanıtım teknolojileri yaratmaktadır. Ayrıca MEDEN Creative Teknolojileri, en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri sıralamasında yer almaktadır.

Güçlü Yazılım Teknolojileri

HTML5 / CSS3 / JS gibi güçlü ve gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanıyoruz. Güvenlik açıklarıyla dolu özel yazılımlar kullanmak yerine, en sık güncellenen, günümüzün en yüksek teknolojileriyle çalışıyoruz. Bir yapının, temeli kadar güçlü olduğunu biliyoruz. Yazılım temellerinizi Apple Swift ve Automattic gibi yazılım çekirdekleri üzerine atıyoruz.

Arama Motoru ve SEO dostu

Şirketleri arama motorlarına hükmettiği sürece güçlüdür. SEO ile optimize edilen MEDEN Yazılımları, arama yapan potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasına katkı sağlar. SEO bilginiz olmasa dahi sisteminiz otomatik olarak minimum şartları yerine getirecektir. Profesyonel çalışmalarınızda ise MEDEN SEO Ekibi sitenizin SEO Optimizasyonunu yapacaktır.

Teknik Destek Garantisi

Yazılımlar ve web sektörü alanlarında hiçbir bilginiz olmayabilir. Hatta akıllı telefonunuzu bile kullanırken zorlanıyor olabilirisiniz. Tüm bunlar işinizin profesyonel bir teknolojik alt yapıya sahip olmanısına engel değil. MEDEN Bilgi Teknolojileri ile bu sorunları yaşamazsınız. Profesyonel ekibimiz her talebinizde destek vermek için hazır bekliyor.

%99.9 Kesintisizlik Garantisi

Müşterileriniz sitenize girmek istediğinde şirketiniz yerine bir hata sayfasıyla karşılaşması ne kadar olumsuz bir referans değil mi? Sitenizin sürekli kesilmesinin ne kadar sıkıntılı bir durum olduğunu biliyoruz. Bu sebeple sitenizin kesintisizliğini garanti ediyoruz. %99.9 kesintisizlik oranımız ile sözümüzü tutamazsak, kalan hizmet süreniz kadar süre size ücretsiz hizmet veriyoruz.

Ücretsiz Transfer Hizmeti

Yazılım şirketinden memnun olmanlar için en büyük problem, başka bir yazılım şirketine geçmek isteseler bile sitelerinin taşınmasının zor olacağını düşünmeleridir. MEDEN Bilgi Teknolojileri yazılımlarını kullanmak isteyen kullanıcıların, kurumsal içeriklerini ücretsiz taşıyıp, kullanılabilir halde teslim ediyoruz. E-Ticaret sitelerinde 20 adet ürüne kadar geçerlidir.

15 Gün Ücret İade Garantisi

Kendimize güveniyoruz ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağımızı biliyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalmazsanız 15 gün ücret iade garantisi sunuyoruz! Para iade garantisi bütün yazılım ve hosting hizmetlerimizde mevcuttur. Üye olduğunuz tarihten itibaren 15 gün boyunca geçerlidir. Tasarım hizmetleri için ödenen ücretler bu garanti kapsamında değildir.

MEDEN Creative ile
 • fonksiyonel
 • profesyonel
 • kurumsal
pratik ve özgün teknolojiler

Strateji
Planlama
Gelistirme
Proje Teslimi

meden projelerinden
 • memnun
 • başarılı
 • mutlu
olanlar sadece bizler değiliz.

3 ülkede 87 den fazla
 • firma
 • insan
 • şirket
 • dernek
 • kulüp
meden altyapısını kullanıyor.

Müşterilerimizin bazılarıyla tanışın.